Բաժանորդագրվելով անսահմանափակ սկզբունքով գործող «ՄՏՍ կոնեկտ» հետվճարային սակագնային պլաններից մեկին` Դուք կարող եք, վճարելով միայն ֆիքսված ամսավճար, օգտվել ինտերնետից որքան կամենում եք: Ավելին առնվազն մեկ տարով բաժանորդագրվելու դեպքում ստացեք «ՄՏՍ կոնեկտ» մոդեմն արտոնյալ պայմաններով:
ՄՏՍ կոնեկտ
ստարտ
3500/ամիս
Ամսական գերարագ
ինտերնետի փաթեթ
5 ԳԲ ↑↓
Արագությունը գերարագ փաթեթը սպառելուց հետո
512 Կբիթ/վրկ ↓*
256 Կբիթ/վրկ ↑
ուսանողական
5500/ամիս
10 ԳԲ↑↓
Մինչև 150 Մբիթ/վրկ ↓
Մինչև 50 Մբիթ/վրկ ↑
1 Մբիթ/վրկ ↓**
անսահմանափակ
8500/ամիս
30 ԳԲ↑↓
Արագությունը գերարագ փաթեթը սպառելուց
հետո
2 Մբիթ/վրկ ↓
256 Կբիթ/վրկ ↑
Անվճար անսահմանափակ ինտերնետ գիշերային ժամերին
(02:00-ից մինչև 08:00)
ՄՏՍ կոնեկտ անսահմանափակ+
11500/ամիս
50 ԳԲ ↑↓
Արագությունը գերարագ փաթեթը սպառելուց
256 Կբիթ/վրկ ↑
12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում` ծառայությունից օգտվելու հատուկ պայմաններ
• Այլ պայմանններ
ՄՏՍ կոնեկտ ստարտ
ՄՏՍ կոնեկտ ուսանողական
ՄՏՍ կոնեկտ անսահմանափակ
Անվճար
ներցանցային
SMS փաթեթ
(ամսական)
Չի տրամադրվում
100 SMS
ցանցի ներսում
SMS-ի
սակագներ
5 դրամ
դեպի ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ցանց
20 դրամ
այլ ուղղություններով
Երաշխիքային
կանխավճար
35005500850011500
Երաշխիքային կանխավճար ոչ ռեզիդենտ բաժանորդների համար70001100017000
«ՄՏՍ կոնեկտ» սակագնային պլանների բաժանորդները հնարավորություն ունեն բոլորովին անվճար օգտվելու աշխարհում լավագույններից մեկը համարվող հանրահայտ Dr.Web հակավիրուսային ծրագրից (տես` «Ապահով ցանց»): Քարտի հաշիվը և օգտագործած ինտերնետի ծավալը կարելի է ստուգել «Ինտերնետ օգնական» ինքնասպասարկման պորտալից կամ ուղարկելով traffic բառը 2030 կարճ համարին: Ինտերնետ քարտի համարը ճշտելու համար համակարգչից (մոդեմի ինտերֆեյսից) ուղարկեք դատարկ հաղորդագրություն` 187 կարճ համարին:
* Սակագնային պլանով նախատեսված գերարագ ինտերնետի փաթեթը սպառելուց հետո գիշերային ժամերին ինտերնետի արագությունը համապատասխանում է յուրաքանչյուր սակագնային պլանով փաթեթի սպառումից հետո ինտերնետի համար նախատեսված արագությանը:
• Մոդեմներ
Մեկ տարով բաժանորդագրվելու դեպքում ՄՏՍ կոնեկտ E3351 կամ «ՄՏՍ կոնեկտ LTE» E3372s-153 (4G) USB մոդեմները տրվում են անվճար: Տեսնել մոդեմների ամբողջական ցանկը: 18 ամիս և ավելի սակագնային պլաններին բաժանորդագրված բաժանորդները, որոնք օգտագործում են 3G ցանցի համար նախատեսված մոդեմ և վերջին 3 ամիսների ընթացքում սպառել են միջինը 20 ԳԲ և ավելի ծավալով ինտերնետ՝ կարող են մոտենալ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ք. Երևան, Արգիշտիի 4/1, Վարդանանց 15/2, Ամիրյան 3, Հյուսիսային պողոտա 6/14, Աբովյան 33, Ծիծեռնակաբերդի խճուղի 3 («Դալմա Գարդեն Մոլ» առևտրի կենտրոն) հասցեներով գործող սպասարկման կենտրոններ և ստանալ մոդեմի 4G ցանցի հետ համատեղելի մոդել՝ անվճար:
• Հատուկ փաթեթ
ՄՏՍ կոնեկտ անսահմանափակ» կամ «ՄՏՍ կոնեկտ անսահմանափակ+» սակագնային պլանների առկա և նոր բաժանորդները միևնույն ամսավճարի դիմաց կարող են ստանալ ամսական 1500 րոպե ներառված ներցանցային խոսելաժամանակ և 150 SMS հաղորդագրություն դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր ուղարկելու հնարավորություն ընձեռող փաթեթ:
Իսկ եթե Դուք արդեն օգտվում եք ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ձայնային ծառայություններից, ապա փաթեթով տրամադրվող խոսելաժամանակը և SMS հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորությունը կարելի է նաև սպառել այդ հեռախոսահամարով, եթե ոչ՝ մենք Ձեզ կտրամադրենք նոր հեռախոսահամար:
• Հավելյալ ծառայություններ
Անցում անսահմանափակ սկզբունքով գործող այլ «ՄՏՍ կոնեկտ» հետվճարային սակագնային պլանի
1000 դրամԱվելի ցածր ամսավճարով սակագնային պլանի կարելի է անցնել միայն անժամկետ բաժանորդագրության դեպքում:
Սեփականատիրոջ փոփոխություն1000 դրամՀնարավոր է միայն անժամկետ բաժանորդագրության դեպքում:
Համարի փոփոխություն 4500 դրամ
Ժամանակավոր կասեցում ըստ պահանջի (առավելագույնը 1 տարի)
2000 դրամ/ամիս
Հնարավոր է միայն անժամկետ բաժանորդագրության դեպքում:
• Ծանոթություն
•Գերարագ ինտերնետի փաթեթից օգտվելիս արագությունը սակագնային պլանով չի սահմանափակվում. այն կախված է տվյալ տարածքի ռադիոծածկույթից և օգտագործվող մոդեմի տեխնիկական հնարավորություններից:
•Մեկ տարով բաժանորդագրվելու դեպքում երաշխիքային կանխավճարը հաշվանցվում է 12-րդ ամսին, իսկ անժամկետ բաժանորդագրության դեպքում ընդհանրապես չի գանձվում:
•Մինչև 2010թ. ապրիլի 6-ն ակտիվացված քարտերի համար ամիսը հաշվարկվում է ըստ օրացույցի, իսկ 2010թ. ապրիլի 6-ից հետո ակտիվացված քարտերի համար ամիսը հաշվարկվում է սկսած ակտիվացման օրվանից: Այսպես, 2010թ. ապրիլի 20-ին ակտիվացված քարտի համար, տրամադրված գերարագ ինտերնետը սպառելուց հետո, արագությունը կրկին կավելանա յուրաքանչյուր ամսվա 20-ին:
•Անվճար ներցանցային SMS-ները հնարավոր չէ օգտագործել պրեմիում/կարճ համարներով SMS ուղարկելիս:
•«ՄՏՍ կոնեկտ» անսահմանափակ փաթեթներից հնարավոր չէ օգտվել ռոումինգում:
•Բոլոր գները ներառում են ԱԱՀ:
*«ՄՏՍ կոնեկտ ստարտ» սակագնային պլանի շրջանակում ծառայությունները տրամադրվում են բարեխիղճ օգտագործման պայմանով, այն է՝ մեկ ամսվա ընթացքում 5 ԳԲ գերարագ ինտերնետը սպառելուց հետո ևս 10 ԳԲ ինտերնետ կտրամադրվի 512 Կբիթ/վրկ արագությամբ, որի սպառման դեպքում՝ 10 ԳԲ-ից մինչև 15 ԳԲ ինտերնետի արագությունը 3G ցանցում կկազմի 256 Կբիթ/վրկ, իսկ 15 ԳԲ-ից հետո՝ 128 Կբիթ/վրկ:
**«ՄՏՍ կոնեկտ ուսանողական» սակագնային պլանի շրջանակում ծառայությունները տրամադրվում են բարեխիղճ օգտագործման պայմանով, այն է՝ մեկ ամսվա ընթացքում 10 ԳԲ գերարագ ինտերնետը սպառելուց հետո ևս 15 ԳԲ ինտերնետ կտրամադրվի 1 Մբիթ/վրկ արագությամբ, որի սպառման դեպքում՝ 15 ԳԲ-ից մինչև 25 ԳԲ ինտերնետի արագությունը 3G ցանցում կկազմի 512 Կբիթ/վրկ, իսկ 25 ԳԲ-ից հետո՝ 128 Կբիթ/վրկ:

Безлимитные тарифные планы «МТС коннект»
Став абонентом одного из постоплатных тарифных планов «МТС коннект», действующих по безлимитному принципу, оплачивая только фиксированную ежемесячную плату, Вы можете
пользоваться интернетом сколько захотите. Более того при подписке минимум на один год получите модем «МТС коннект» на особых условиях.
МТС коннект
старт
3500/месяц
5 ГБ ↑↓
4g
512 Кбит/сек ↓
256 Кбит/сек ↑
МТС коннект студенческийbestseller_rus
5500/месяц
1 Мбит/сек ↓
256 Кбит/сек ↑
8500/месяц
256 Кбит/сек ↑
Бесплатный безлимитный интернет в ночные часы
11500/месяц
256 Кбит/сек ↑
Специальные условия для услуги skype при подписке на 12 месяцев.
МТС коннект старт
МТС коннект студенческий
Бесплатный внутрисетевой SMSпакет
3500 драм
5500 драм
11500 драм
11000 драм
17000 драм
Абоненты тарифных планов «МТС коннект» могут бесплатно пользоваться считающейся одной из лучших в мире антивирусной программой Dr.Web (см. «Безопасная сеть»). Проверить счет и использованный трафик можно с портала «Интернет-помощник» или отправив слово traffic на короткий номер 2030.
* После использования пакета высокоскоростного интернета, предоставляемого в рамках тарифного плана, скорость интернета в ночные часы соответствует скорости, предусмотренной соответствующим тарифным планом для интернета после использования пакета.
При подписке на один год, USB модемы МТС коннект E3351 или «МТС коннект LTE» E3372s-153 (4G) предоставляются бесплатно. Посмотреть полный список USB модемов. Абоненты, подписавшиеся на тарифные планы в течение 18 месяцев и более, пользующиеся 3G модемом и в течение последних 3 месяцев израсходовавшие в среднем 20 ГБ и более, могут бесплатно получить 4G модем, посетив один из центров обслуживания ВиваСелл-МТС по адресам Аргишти 4, Вардананц 15/2, Амиряна 3, Северный проспект 6/14, Абовяна 33, шоссе Цицернакаберди 3 (на территории торгового центра «Далма Гарден Мол») в Ереване.
special-offers-sim-card_2Те, кто уже является абонентом постоплатных тарифных планов «МТС коннект безлимитный» и «МТС коннект безлимитный+», а также новые абоненты этих тарифных планов, также получают пакет услуг, предоставляющий ежемесячно 1500 минут разговорного времени внутри сети и возможность отправлять 150 SMS сообщений в направлении сотовых сетей РА за ту же ежемесячную плату.
• Дополнительные услуги
Переход на другой постоплатный безлимитный тарифный план  «МТС коннект»1000 драмПереход на тарифный план с более низкой ежемесячной платой возможен только при бессрочной подписке
Смена владельца карты 1000 драмВозможно только при бессрочной подписке
Смена номера4500 драм
Временная приостановка действия карты по запросу клиента (максимальный срок - 1 год) 2000 драм/мес Возможно только при бессрочной подписке
•При пользовании высокоскоростным пакетом скорость интернета не ограничивается тарифным планом и зависит от радиопокрытия данной территории и используемого модема.
•При годовой подписке гарантийная предоплата вычитается с 12-го месяца, а при бессрочной подписке – не взимается.
•Для карт, активированных до 6 апреля, 2010 г., начало месяца соответствует началу календарного месяца. Для карт, активированных после 6 апреля, 2010 г., началом месяца считается день активации. К примеру, для карты, активированной 20 апреля, 2010 г., после использования предоставленного высокоскоростного интернета, скорость интернета вновь увеличивается 20 числа каждого месяца.
•Бесплатные внутрисетевые SMS нельзя использовать при отправке сообщений на премиум/короткие номера.
•Безлимитные пакеты «МТС коннект» невозможно использовать в роуминге.
*Услуги в рамках тарифного плана «МТС коннект старт» предоставляются на условиях честного пользования. После использования пакета высокоскоростного интернета в 5 ГБ в течение одного месяца, последующие 10 ГБ предоставляются со скоростью в 512 Кбит/сек, а далее - скорость предоставляемого интернета с 10-го по 15-ый ГБ-ы в сети 3G составляет 256 Кбит/сек, а после 15 ГБ - 128 Кбит/сек.
**Услуги в рамках тарифного плана «МТС коннект студенческий» предоставляются на условиях честного пользования. После использования пакета высокоскоростного интернета в 10 ГБ в течение одного месяца, последующие 15 ГБ предоставляются со скоростью в 1 Мбит/сек, а далее - скорость предоставляемого интернета с 15-го по 25-ый ГБ-ы в сети 3G составляет 512 Кбит/сек, а после 25 ГБ - 128 Кбит/сек.