School Dance վեբ-պորտալ
Ապաբաժանորդագրվելու համար ուղարկեք «STOP» բառը 3255 կարճ համարին կամ սեղմեք «Ապաբաժանորդագրվել» կոճակը http://schooldance.am վեբ-պորտալում
Առավելությունները
Տարատեսակ պարային դասընթացների տեսանյութեր և ուղեցույցներ
Հուշում
Բաժանորդագրվելու դեպքում Դուք կստանաք 1 օր փորձնական օգտագործման շրջան, որի ընթացքում ծառայությունից կարող եք օգտվել առանց սահմանափակումների:
Փորձնական շրջանը հասանելի է միայն մեկ անգամ. ծառայությանը կրկնակի բաժանորդագրվելու դեպքում գումարը գանձվում է բաժանորդագրության առաջին օրը:
Փորձնական շրջանի ավարտից հետո ավտոմատ կերպով կմիանա վճարովի տարբերակը:
Մանրամասներ
Օրական վճար՝ 65 դրամ
Բաժանորդագրվելու համար այցելեք http://schooldance.am կայքէջ
Ապաբաժանորդագրվելու համար ուղարկեք «STOP» բառը 3255 կարճ համարին կամ սեղմեք «Ապաբաժանորդագրվել» կոճակը http://schooldance.am վեբ-պորտալում:
• Ծառայությունը տրամադրվում է Viva կանխավճարային և հետվճարային բաժանորդներին
• Ծառայությունը մատուցում է «Տելեկոմ Կլուբ» ՍՊԸ կողմից
• Գործում է վճարման պարզ եղանակ՝ անմիջապես բջջային հեռախոսահամարի հաշվեկշռից (կանխավճարայինի դեպքում) կամ ամսավճարի հետ միասին (հետվճարայինի դեպքում):
• Ծառայությունը հասանելի է միայն վեբ տարբերակով:
• Փորձնական շրջանի ավարտից հետո ծառայության ակտիվացումը և գումարի գանձումը տեղի են ունենում ավտոմատ կերպով:
• Բաժանորդագրության դիմաց գումարի գանձումը տեղի է ունենում օրական մեկ անգամ:
• Հավելվածի օգտագործման համար անհրաժեշտ է ինտերնետի հասանելիություն: «School Dance» վեբ-պորտալից օգտվելիս՝ ինտերնետի տարիֆիկացումը տեղի է ունենում համաձայն բաժանորդի սակագնային պլանով սահմանված սակագնի:
• Ռոումինգում գտնվելիս SMS հաղորդագրությունների և ինտերնետի դիմաց վճարը հաշվարկվում է համաձայն տվյալ ուղղության համար նախատեսված սակագնի:
• Եթե բաժանորդը վեբկայք մուտք է գործել Wi-Fi ցանցի միջոցով, բաժանորդի հեռախոսահամարը լրացուցիչ պետք է հաստատվի՝ SMS հաղորդագրությամբ ուղարկված հատուկ կոդի միջոցով:
• 3255 կարճ համարին ուղարկվող SMS հաղորդագրությունների համար հավելյալ գումար չի գանձվում:
• Կոնտենտին բաժանորդագրության պայմանով Կոնտենտ ծառայության երկարացման կրկնվող փորձերը կատարվում են օրական 2 (երկու) անգամ 7 (յոթ) օրացուցային օրվա ընթացքում: 7 (յոթ) օրացուցային օրվա ավարտից հետո, բաժանորդի անձնական հաշվին ծառայության արժեքի վճարման համար բավարար գումարի չափով դրամական միջոցների բացակայության դեպքում բաժանորդագրությունը կապաակտիվացվի: Այն վերականգնման համար անհրաժեշտ է կրկին իրականացնել ակտիվացում:

Web portal “School Dance”
To unsubscribe send the word “STOP” to the short number 3255 or press the button “Unsubscribe” on the web portal http://schooldance.am
Various dancing classes and tutorials
In case of subscription, you get 1 day to try the service without limitations.
The trial period is given only once: in case of consequitive subscription the fee for subscription is charged on its first day.
Upon the end of the trial period the paid version gets activated automatically.
Daily fee – AMD 65
To subscribe go to http://schooldance.am.
To unsubscribe send the word “STOP” to the short number 3255 or press the button “Unsubscribe” on the web portal http://schooldance.am.
• The service is available to prepaid and postpaid subscribers of Viva.
• The service is provided by “Telecom
club”  LLC
• A simple way to pay right from the mobile account balance of the subscriber (for prepaid) or together with the monthly fee (for postpaid).
• The service is only available in web version only.
• Upon the end of the trial period, the service is activated and the fee is charged automatically.
• The subscription fee is charged once a day.
• Internet connection is required to use the applicationl; when using the “School Dance” web portal, the fee for Internet is charged according to subscriber’s tariff plan.
• The fee for outgoing SMS and Internet in roaming is charged according to the tariff set for the given destination.
• If the subscriber has accessed the website via a Wi-Fi network, the subscriber’s phone number should be additionally verified using a special code sent via SMS.
• There is no extra charge for SMS sent to 3255 short number.
• Repeated attempts to extend the Content Services on the conditions of subscription to the Content occur 2 (two) times a day during 7 (seven) calendar days. Upon end of 7 (seven) calendar days, if the Subscriber’s Personal account has not been refilled with funds in the amount sufficient to pay for the cost of services, the subscription will be deactivated. To renew it, customer will need to perform the activation again.