ԿՐԵԱՏԻՎ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ (II) ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ ԱՌԱՋԱՐԿՆԵՐԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՄԱՆ ԲԱՑ ՀԱՐՑՈՒՄ
1. «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն (իրավաբանական հասցե` ՀՀ, Երևան, Արգիշտի 4/1), առաջարկների ներկայացման հարցման (ԱՆՀ) ծանուցման միջոցով հրավիրում է իրավաբանական անձանց (այսուհետ` Հայտատուներին) ներկայացնելու առաջարկներ Կրեատիվ ծառայությունների վերաբերյալ:
3. Հայտատուները առաջարկների գաղտնաբառով պաշտպանված էլեկտրոնային տարբերակները պետք է ուղարկեն կորպորատիվ էլեկտրոնային փոստով՝ հետևյալ հասցեով (aazaryan@viva.am; procurement@viva.am): Առաջարկների ներկայացման վերջնաժամկետից հետո լրացուցիչ կպահանջվի գաղտնաբառը։
4. Առաջարկների ներկայացման վերջնաժամկետը՝ ոչ ուշ, քան 23.10.2025թ., ժամ 17:00 (Երևանի ժամանակով):
5․ Առաջարկների ներկայացման հարցումը մրցույթ չէ, և տվյալ ԱՆՀ նույնպես չի համարվում հրապարակային մրցույթ: Այն հանդիսանում է շուկայում առկա համապատասխան առաջարկների հավաքագրման գործընթաց, որի արդյունքում առաջարկներից լավագույնը կարող է ընդունվել: Առաջարկների ներկայացման հարցման գործընթացը չի կարգավորվում ՀՀ Քաղաքացիական օրենսգրքի 463-465, 1043-1044 հոդվածներով և «Հրապարակային սակարկությունների մասին» ՀՀ օրենքով:

ОТКРЫТЫЙ ЗАПРОС ПРЕДЛОЖЕНИЙ НА КРЕАТИВНЫЕ УСЛУГИ (II)
1. ЗАО «Вива Армения» (юридический адрес: РА, г. Ереван, ул. Аргишти 4/1) объявляет о проведении об открытом запросе предложений (ОЗП) на Креативные услуги и приглашает юридических лиц к представлению предложений.
2.
3. Заявители должны направить защищенные паролем электронные версии коммерческих предложений по корпоративной электронной почте на следующий адрес: aazaryan@viva.am; procurement@viva.am. Пароль будет запрошен дополнительно по истечении срока приема заявок.
4. Срок окончания приема предложений - не позднее 23.10.2025г., до 17:00 часов (по ереванскому времени)
5. Открытый запрос предложений не является тендером, и данная процедура запроса предложений также не считается заявкой на проведение конкурса. Данный процесс является сбором существующих на рынке предложений, из которых в дальнейшем будет выбрано предложение, наиболее отвечающее требованиям компании. Процесс запроса цен статьями 463-465, 1043-1044 Гражданского кодекса РА и Закона «О публичных аукционах» не регулируется.