«Business». ևս մեկ հարմար տարբերակ՝ «SIP Trunk» սակագնային պլանի շրջանակում
Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ «SIP Trunk» սակագնային պլանի շրջանակում այժմ հասանելի է ծառայությունների ևս մեկ փաթեթ՝ «Business»:
Ծառայություններ «Business»
Ամսավճար 16500 դրամ
Զանգեր՝ խմբի ներսում 0 դրամ
Դեպի Viva-ի ցանց, ՀՀ այլ բջջային և ֆիքսված ցանցեր 5000 րոպե
Փաթեթում ներառված խոսելաժամանակը սպառելուց հետո
Դեպի Viva-ի ցանց, ՀՀ այլ բջջային և ֆիքսված ցանցեր 20 դրամ/րոպե
Հավելյալ յուրաքանչյուր հեռախոսագծի համար 500 դրամ/ամիս
Հիշեցնենք, որ «SIP Trunk» սակագնային պլանը նախատեսված է այն կազմակերպությունների համար, որոնք աշխատանքի բերումով շատ են օգտվում ձայնային ծառայություններից և անխափան ու որակյալ հաղորդակցության կարիք ունեն, որը, միևնույն ժամանակ, վերահսկելի է ծախսի առումով:
Այս սակագնային պլանի շրջանակում IP-ցանցի միջոցով մատուցվող ծառայությունների փաթեթները թույլ են տալիս ֆիքսված ամսավճարի դիմաց կատարել անվճար զանգեր՝ խմբի ներսում, ինչպես նաև ներցանցային զանգեր՝ հատուկ սակագներով:

«Business»: еще один удобный вариант в рамках тарифного плана «SIP Trunk»
Рады сообщить, что в рамках тарифного плана «SIP Trunk» теперь доступен еще один пакет услуг «Business».
Услуги «Business»
Ежемесячная плата 16500 драмов
В направлении Viva, других сотовых и фиксированных сетей РА 5000 минут
В направлении Viva, других сотовых и фиксированных сетей РА 20 драмов/ минута
За каждую дополнительную телефонную линию 500 драмов/ минута
Напомним, что тарифный план «SIP Trunk» предназначен для организаций, которые в целях бизнеса часто используют голосовые услуги и нуждаются в бесперебойной и высококачественной связи, при этом контролируемой с точки зрения затрат.
В рамках данного тарифного плана пакеты услуг, предоставляемые через IP-сеть, позволяют за фиксированную ежемесячную плату совершать бесплатные звонки внутри группы, а также внутрисетевые звонки по специальным тарифам.