«Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ սպասարկման կենտրոնների կահույքի վերանորոգման վերաբերյալ գնառաջարկների ներկայացման բաց հարցում
17 մարտի 2026
31 մարտի 2026
1. «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն (իրավաբանական հասցե` ՀՀ, Երևան, Արգիշտի 4/1), գնառաջարկների ներկայացման հարցման (ԳՆՀ) ծանուցման միջոցով հրավիրում է իրավաբանական անձանց (այսուհետ` Հայտատուներին) ներկայացնելու գնառաջարկներ «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ սպասարկման կենտրոնների կահույքի վերանորոգման համար:
2.Կազմակերպիչ`          «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ գնումների բաժին
3.Գնման առարկայի մանրամասն նկարագիրը ներկայացված է գնման փաստաթղթերում (2026_031), որը հասանելի է էլեկտրոնային գնումների համակարգում (հետայսու՝ ԷԳՀ https://sourcing.viva.am/)  գրանցված մատակարարների համար։
4.Գնառաջարկների ներկայացման վերջնաժամկետը՝ ոչ ուշ, քան 31.03.2026թ., ժամ 17:00 (Երևանի ժամանակով):
5.Առաջարկների/Գնառաջարկների ներկայացման հարցումը մրցույթ չէ, և ԱՆՀ/ԳՆՀ ընթացակարգը նաև չի համարվում հրապարակային մրցույթ: Այն հանդիսանում է շուկայում առկա համապատասխան գնառաջարկների հավաքագրման գործընթաց, որի արդյունքում գնառաջարկներից լավագույնը կարող է ընդունվել: Առաջարկների/Գնառաջարկները ներկայացման հարցման գործընթացը չի կարգավորվում ՀՀ Քաղաքացիական օրենսգրքի 463-465, 1043-1044 հոդվածներով և «Հրապարակային սակարկությունների մասին» ՀՀ օրենքով:
«Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն գործարկել է մասնագիտացված ծրագիր գնումների ընթացակարգերը իրականացնելու համար: Գնման փաստաթղթերին ծանոթանալու և գնման գործընթացին մասնակցելու համար, դուք պետք է անցնեք գրանցմանգործընթացը ԷԳՀ-ում: Եթե դուք արդեն գրանցված եք, հետագա աշխատանքի համար խնդրում ենք այցելել https://sourcing.viva.am/.
6.Գնման գործընթացի մասնակիցները, որոնց առաջարկներն անցել են հաջորդ փուլ, պարտավոր են լրացնել և տրամադրել կոնտրագենտի Ստուգման համար անհրաժեշտ փաստաթղթերը (Մասնակիցների հարցաթերթիկ, Տեղեկատվության հարցում և Ենթակապալառուների մասին տեղեկատվություն): Եզրափակիչ փուլում պայմանագիր կկնքվի վերջնական աստիճանակարգման արդյունքներով առաջին տեղը զբաղեցրած և Ստուգումը հաջողությամբ անցած Մասնակցի հետ: Վերջնական աստիճանակարգման արդյունքներով առաջին տեղը զբաղեցրած Մասնակցի ստուգման արդյունքում որևէ ռիսկ առաջանալու դեպքում պայմանագիրը կկնքվի վերջնական աստիճանակարգման արդյունքներով հաջորդ տեղը զբաղեցրած Մասնակցի հետ, ով հաջողությամբ անցել է այդպիսի Ստուգումը:

Открытый запрос цен по ремонту мебели сервисных центров ЗАО “Вива Армения”.
1. ЗАО «Вива Армения» (юридический адрес: Армения, г. Ереван, ул. Аргишти, 4/1) объявляет об открытом запросе цен (ОЗЦ) по ремонту мебели сервисных центров ЗАО “Вива Армения” и приглашает юридических лиц (далее Заявители) подавать предложений.
2.Организатор:          ЗАО Вива Армения»
3.Подробное описание предмета закупки содержится в закупочной документации (2026_031), которая доступна в Электронной Системе Закупок (далее ЭСЗ https://sourcing.viva.am/) для зарегистрированных поставщиков.
4.Срок окончания приема заявок - не позднее 31.03.2026г., до 17:00 часов (по ереванскому времени)
5.Открытый запрос цен не является тендером, и данная процедура запроса цен также не считается заявкой на проведение конкурса. Данный процесс является сбором существующих на рынке предложений, из которых в дальнейшем будет выбрано предложение, наиболее отвечающее требованиям компании. Процесс запроса цен статьями 463-465, 1043-1044 Гражданского кодекса РА и Закона «О публичных аукционах» не регулируется.
6.Участники закупочной процедуры, чьи предложения прошли на следующий этап, обязаны заполнить и предоставить документы, необходимые для Проверки контрагента (Анкета Участников, Информационный запрос и Информация о субконтрагентах). На финальном этапе будет заключен договор с Участником, занявший первое место по итогам окончательного ранжирования и успешно прошедшим Проверку. В случае возникновения каких-либо рисков по итогам Проверки Участника, занявшего первое место по итогам окончательного ранжирования, договор будет заключен со следующим Участником, который успешно прошел такую Проверку.