ԳՄ-ի 5-րդ հարկի մուլտիզոնային HVAC համակարգի գնառաջարկների ներկայացման բաց հարցում:
1. «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն (իրավաբանական հասցե` ՀՀ, Երևան, Արգիշտի 4/1), գնառաջարկների ներկայացման բաց հարցման (ԳՆՀ) ծանուցման միջոցով հրավիրում է իրավաբանական անձանց (այսուհետ` Հայտատուներին) ներկայացնելու գնառաջարկներ ԳՄ-ի 5-րդ հարկի մուլտիզոնային HVAC համակարգի վերաբերյալ:
3.Հայտատուները գնառաջարկների գաղտնաբառով պաշտպանված էլեկտրոնային տարբերակները պետք է ուղարկեն կորպորատիվ էլեկտրոնային փոստով՝ հետևյալ հասցեով (skostanyan@viva.am; procurement@viva.am):
4.Գնառաջարկները ներկայացման վերջնաժամկետը՝ ոչ ուշ, քան՝ 07/05/2025, 17:00 (Հայաստանի ժամանակով):
5.Առաջարկների/Գնառաջարկների ներկայացման հարցումը մրցույթ չէ, և ԱՆՀ/ԳՆՀ ընթացակարգը նաև չի համարվում հրապարակային մրցույթ: Այն հանդիսանում է շուկայում առկա համապատասխան առաջարկների հավաքագրման գործընթաց, որի արդյունքում առաջարկներից լավագույնը կարող է ընդունվել: Առաջարկների ներկայացման հարցման գործընթացը չի կարգավորվում ՀՀ Քաղաքացիական օրենսգրքի 463-465, 1043-1044 հոդվածներով և «Հրապարակային սակարկությունների մասին» ՀՀ օրենքով:

Открытый запрос цен на поставку многозонная система отопления, вентиляции и кондиционирования на пятом этаже
25 апреля 2025
23 апреля 2025
23 мая 2025
Срок продлен
1. ЗАО «Вива Армения» (юридический адрес: РА, г. Ереван, ул. Аргишти 4/1) объявляет об открытом запросе ценовых предложений (ОЗЦ) на многозонная система отопления, вентиляции и кондиционирования на пятом этаже и приглашает заинтересованные компании к предоставлению ценовых предложений.
Контактное лицо: Закупщик:         Сасун Костанян
3.Заявители должны направить защищенные паролем электронные версии коммерческих предложений по корпоративной электронной почте на следующий адрес: skostanyan@viva.am; procurement@viva.am.
4. Срок окончания приема заявок - не позднее 07/05/2025, время 17:00 (Стандартное время Армении).
5.Открытый/Закрытый запрос (цен/предложениий) не является тендером, и данная процедура открытого/закрытого запроса (цен/предложениий) также не считается заявкой на проведение конкурса. Данный процесс является сбором существующих на рынке предложений, из которых в дальнейшем будет выбрано предложение, наиболее отвечающее требованиям компании. Процесс запроса цен статьями 463-465, 1043-1044 Гражданского кодекса РА и Закона «О публичных аукционах» не регулируется.