.png?sfvrsn=dd6d520_1/microsoft-365-(1).png)
Եթե երկմտում եք՝ արդյո՞ք Ձեզ անհրաժեշտ է «Microsoft 365»-ը, ահա մեր կազմած ցանկը, որտեղ կգտնեք դրա հիմնական առավելությունները թե մեծ, թե փոքր բիզնեսների համար։
«Microsoft 365»-ը հնարավորություն է տալիս ընդարձակել վերջինիս օգտագործումը այնքան արագ, ինչքան արագ որ աճի Ձեր բիզնեսը։ Դուք կարող եք համաձայնեցնել հավելվածները՝ դրանք հարմարեցնելով յուրաքանչյուր օգտատիրոջ կամ բաժնի կարիքներին։
«Microsoft 365»-ով առաջադրանքների, փաստաթղթերի և պրեզենտացիաների վրա միասին աշխատելն անչափ հեշտ է։ Թիմի անդամները կարող են նույն փաստաթղթի վրա փոփոխություններ կատարել իրական ժամանակում՝ խուսափելով բազմաթիվ պատճեններ կուտակելուց։
Ծրագրաշարի ձեռքով թարմացումների ժամանակներն անցել են։ Քանի որ «Microsoft 365»-ն ամպային հարթակում է, Ձեր հավելվածը մշտապես թարմացված կլինի՝ առանց հավելյալ վճարների։
Դուք կարող եք մուտք գործել «Microsoft 365» Ձեր գրեթե բոլոր սարքավորումներով, ինչն էլ հնարավորություն է ընձեռում աշխատել ցանկացած տեղ, ցանկացած ժամի և անմիջապես արձագանքել կարևոր հարցումներին։
«Microsoft 365»-ով Դուք օգտվում եք նույն համակարգերից, որոնցից օգտվում են «Microsoft»-ն ու համաշխարհային այլ ձեռնարկություններ․ այդ համակարգերն ունեն անվտանգային, պահուստային պատճենման և խափանումներից վերականգնման մեխանիզմներ։
Այս ժամանակակից և միևնույն ժամանակ հեշտությամբ կիրառելի համագործակցային, փոստային և հաղորդագրությունների ծառայությունների շնորհիվ Դուք կառանձնանաք այն կազմակերպություններից, որոնք օգտվում են անվճար կամ գովազդներով աշխատող ծառայություններից։

.png?sfvrsn=dd6d520_1/microsoft-365-(1).png)
Для тех, кто сомневается в необходимости «Microsoft 365», мы подготовили список основных преимуществ, которые «Microsoft 365» предоставляет как крупным, так и малым компаниям.
«Microsoft 365» позволяет расширять использование сервисов по мере роста бизнеса и по Вашему усмотрению. Вы можете адаптировать набор приложений в соответствии с потребностями каждого пользователя или отдела компании.
Совместная работа над задачами, документами и презентациями становится легче с «Microsoft 365». Члены команды могут редактировать один и тот же документ в реальном времени, избегая создания множества копий.
Прошли времена обновлений и исправлений программного обеспечения «ручным способом». Поскольку «Microsoft 365» находится в облаке, приложение всегда будет обновляться без дополнительных усилий.
Вы можете получать доступ к «Microsoft 365» практически со всех своих устройств, что позволяет работать в любом месте и в любое время, а также оперативно реагировать на возникающие запросы.
С «Microsoft 365» Вы используете системы, которые применяют «Microsoft» и другие мировые компании. Эти системы имеют функции безопасности, резервного копирования и аварийного восстановления.
Благодаря современным и простым в использовании сервисам совместной работы, электронной почты и обмена сообщениями, Вы будете выигрышно выделяться среди компаний, использующих бесплатные или рекламируемые сервисы.