Վիվա Արմենիա” ՓԲԸ-ի կողմից շահագործված տրանսպորտային միջոցների՝ վերանայված գներով իրացման գնառաջարկների ներկայացման բաց հարցում։
23 հոկտեմբերի 2025
1. «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ն (իրավաբանական հասցե` ՀՀ, Երևան, Արգիշտի 4/1) գնառաջարկների ներկայացման հարցման (ԳՆՀ) ծանուցման միջոցով հրավիրում է իրավաբանական և ֆիզիկական անձանց (այսուհետ` Հայտատուներին) ներկայացնելու գնառաջարկներ «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ի կողմից շահագործված տրանսպորտային միջոցների համար:
Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների և ծառայությունների
գնումների մասնագետ
Էլ. փոստ` lusinharutyunyan@viva.am;
3. Առաջարկները պետք է ներկայացվեն ոչ ուշ, քան 2025թ-ի նոյեմբերի 6-ը, ժամը 16:00 (Հայաստանի ժամանակով): Տրանսպորտային միջոցների ուսումնասիրման համար պահեստի տարածք այցելելու և գնման վերաբերյալ որոշում կայացնելու դեպքում Հայտատուները պետք է տեղում պահեստի ներկայացուցչի հետ, լրացնեն և ստորագրեն իրենց գնառաջարկը, ներկայացնելով անձնագրի կամ նույնականացման քարտի պատճենը։
4. Առաջարկների ներկայացման հարցումը մրցույթ չէ, և ԱՆՀ ընթացակարգը չի համարվում հրապարակային մրցույթ: Գնառաջարկների ներկայացման հարցման գործընթացը չի կարգավորվում ՀՀ Քաղաքացիական օրենսգրքի 463-465, 1043-1044 հոդվածներով և «Հրապարակային սակարկությունների մասին» ՀՀ օրենքով:
1. “Վիվա Արմենիա” ՓԲԸ-ի կողմից շահագործված ավտոմեքենաների՝ վերանայված քանակությամբ և իջեցված գներով իրացման համար գնառաջարկների ներկայացման վերաբերյալ փաստաթուղթ

Открытый запрос цен по продаже транспортных средств, эксплуатируемых ЗАО “Вива Армения”, с увеличенным ценами.
23 октября 2025
1. ЗАО «Вива Армения» (юридический адрес: РА, г. Ереван, ул. Аргишти 4/1) объявляет об открытом запросе цен (ОЗЦ) по продаже транспортных средств, эксплуатируемых ЗАО “Вива Армения”, с увеличенным ценами и приглашает заинтересованных юридических и физических лиц к предоставлению ценовых предложений.
Эл. почта: lusinharutyunyan@viva.am
3. Предложения должны быть предоставлять до 06-го ноября 2025 года, 16:00 (по армянскому времени). В случае посещения складского помещения для осмотра транспортных средств и принятия решения о покупке участники торгов должны встретиться на месте с представителем склада, заполнить и подписать свое ценовое предложение, предъявив копию паспорта или удостоверения личности.
4. Открытый запрос цен не является тендером, и данная процедура открытого запроса цен также не считается заявкой на проведение конкурса. Процесс запроса предложений статьями 463-465, 1043-1044 Гражданского кодекса РА и Закона «О публичных аукционах» не регулируется.